A.L.F.A Awards’tan prestijli ödül

Arzum’un müşteri deneyimine A.L.F.A Awards’tan prestijli ödül Arzum, en iyi müşteri deneyimini tasarlayan markaları onurlandıran A.L.F.A Awards’ta,  Küçük Ev Aletleri kategorisinde yılın ‘Müşteri Markası’ seçildi. 

Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum, en iyi müşteri deneyimini tasarlayan markaların onurlandırıldığı A.L.F.A Awards 2022’de ödüle layık görüldü. Marketing Türkiye ve AKADEMETRE Research and Strategic Planning iş birliğiyle sekiz yıldır düzenlenen ve deneyim tasarımı alanında Türkiye’de verilen en önemli ödül olarak kabul edilen A.L.F.A Awards’ta Arzum, Küçük Ev Aletleri kategorisinde yılın ‘Customer Brand’i (Müşteri Markası) seçildi. Müşteri deneyimini en iyi yöneten markalar, 58 kategoride, Türkiye temsili 12 ilde, 1200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda aldıkları A.L.F.A puanlarıyla, ‘Müşteri Markası’ olarak ödüllendirildi. 

“İhtiyaçlara yönelik hızlı çözümler sunuyoruz”

Arzum Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı Arif Emre Ünal, en iyi müşteri deneyimini yaratan markaların ödüllendirildiği A.L.F.A Awards’ta Küçük Ev Aletleri kategorisinde yılın ‘Müşteri Markası’ seçilmenin kendileri için çok gurur verici olduğunu söyledi. “Müşterilerimize her zaman yakın olmak, ihtiyaçları olduğu anda ulaşabilmek ve onlar için ulaşılabilir olmak bizim için çok önemli” diyen Ünal şöyle devam etti: “Bu sebeple müşteri hizmetlerimiz, yetkili servislerimiz, sosyal medyamız, web sitelerimiz ve mobil uygulamalarımızla tüketicimizin yanındayız. Dijital dönüşüm alanında attığımız adımlarla ihtiyaçlara yönelik hızlı çözümler sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini sürekli ölçüyoruz. Tüm bu çabalarımızın böyle değerli ödüllere layık görülmesi bizi geleceğe yönelik olarak daha da motive ediyor.” 

 Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında: 

Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum, 55 yıllık sektör birikimiyle ‘Sen dokunursun değişir dünya’ mottosuyla tasarladığı ürünleriyle, güvenilir ve yenilikçi bir marka. Türkiye ve dünyada, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, sıcak içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 farklı ürün kategorisinde 650 ürünüyle milyonlarca kişiye satış gerçekleştiriyor. Türkiye’de ilklere imza atarak küçük ev aletleri sektörüne yön veren Arzum, tasarım ve inovasyonu vazgeçilmezi olarak görüyor. Bu vizyon ile, ulusal ve uluslararası birçok yarışmada prestijli ödüllerin sahibi olan Arzum aynı zamanda Arzum OKKA markasıyla Türk kahvesi kültürünün dünyaya yayılımını da misyon edindi. Doğrudan fincana servis, közde pişirilme ve kendi kendini yıkayabilme özellikleriyle dünyanın her yerinde ideal lezzetler sunan Arzum OKKA’lar, Türk kahvesinin globalleşme serüvenine makineli çözüm oldu. 2019’un ilk yarısında Ducati birlikteliği ile ses getiren, tasarım ve performansın buluştuğu bakım serisi Ducati by Arzum ile erkeklerin kişisel bakımında da vazgeçilmez olan Arzum, bu pazarda büyümek için çalışmalarını sürdürüyor. 2020’nin son aylarında gerçekleşen ve rekor talep gören halka arz ile gücüne güç katan Arzum, dünya markası olma hedefiyle yeni başarılara imza atma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Category:

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir