Hedef Holding genel merkezini taşıdı

Hedef Holding genel merkezini taşıdı. Hedef Holding, genel merkezini İstanbul Ümraniye’deki Cessas Plaza’ya taşıdı. Holding’in büyüme stratejisi kapsamında tüm grup şirketleri aynı binada yer alacak.

Türkiye’nin önde gelen yatırım gruplarından Hedef Holding, çatısı altında yer alan tüm şirketlerini bir binada toplayarak tüm çalışanlarına daha verimli ve konforlu çalışma ortamı sağlamak amacı ile genel merkezini Ümraniye’de Cessas Plaza’ya taşıdı. 

Akıllı teknolojilerle donatılan yeni genel merkez, Holding çatısı altında bulunan Hedef Girişim, Hedef Portföy, İnfo Yatırım ve İdeacore Yazılım çalışanlarına açık ofis düzeninde bir arada çalışabilecekleri, konforlu ve çevre dostu bir iş ortamı sağlayacak. 

Hedef Holding’in büyüme stratejisi kapsamında 11.10.2022 tarihli yönetim kurulu toplantısında alınan kararla yeni genel merkezinin adresi; Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. N4 (2.Blok) D:16 Ümraniye/İstanbul oldu.

Hedef Holding Hakkında

1996 yılında temelleri atılan Hedef Holding teknoloji ve finans alanlarında doğru yatırımları doğru zamanda keşfeden, geniş iş ağına sahip Türkiye’nin önde gelen yatırım gruplarından biridir. Hedef Holding A.Ş.’nin başlıca iştirakleri Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş., İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Hedef Portföy Yönetimi A.Ş. Hedef Yatırım Bankası ve İdeal Finansal Teknolojiler ve Danışmanlık A.Ş., İdeal Data Finansal Teknolojiler A.Ş., Seyitler Kimya A.Ş. ‘dir. 

Category:

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir