Golden Palm Awards ödül töreni

Yıldızlar geçidi için geri sayım başladı

‘Golden Palm Awards’ için geri sayım başladı. 19 Aralık’ta Swissôtel The Bosphorus’da gerçekleştirilecek ödül töreninin ana sponsorluğunu A&S Global Yatırım Holding üstlendi. Sanat, cemiyet, iş hayatından ünlü isimlerin katılımıyla bu yıl 9.’sunun düzenleneceği törenin sunuculuğunu ise Mehmet Çelik ve Özge Ulusoy yapacak.

Ödül töreni öncesi golf oynadılar

Ödül töreni öncesinde A&S Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Akkuş ile Golden Palm Awards Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Delibaş bir araya geldi. Golf oynayan Akkuş ve Delibaş, ödül törenin son hazırlıklarını da planladı. 

50 ödül verilecek

Ödül Töreni hakkında bilgi veren Nedim Delibaş, “2014’te Mersin’de başladı, sonra baktık ki Mersin’deki organizasyon kabına sığmadı. Türkiye ve dünya starlarının katıldığı bir organizasyonu 2017’den itibaren İstanbul’da düzenliyoruz. Bu yılki törende de yıldızlar geçidi yaşanacak. Kültür, sanat, sinema, televizyon dünyasının dev isimleri ile birlikte iş ve cemiyet dünyasından özel isimler katılacak. 400 seçkin konuğumuz olacak. Toplamda ise 50 ödül verilecek” dedi.

Category:

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir