Kariyer ve Teknoloji Ödül Töreni

Türkiye’nin öncü oyun alışveriş firması Oyunfor, geçtiğimiz ay Wyndham Grand Levent İstanbul’da düzenlenen Kariyer ve Teknoloji Ödül Töreni’nde “Yılın E-Ticaret Oyun Platformu” ödülünü aldı.

Geçtiğimiz ay ilki düzenlenen, teknolojinin sanayiye ve iş dünyasına kazandırılmasını, Ar-Ge, teknoloji ve inovasyonun yaygınlaşmasıyla gelişen sanayi 4.0’ın dünyaya daha iyi anlatılmasını amaçlayan Kariyer ve Teknoloji Ödül Töreni, birbirinden ünlü isimleri konuk etti.

Luna Medya ve Ratel Medya tarafından organize edilen etkinlik, Wyndham Grand Levent İstanbul’da düzenlenirken gala gecesinin sunuculuğunu Burcu Esmersoy ve Emre Karayel üstlendi. Sektöre yön veren markaların ve isimlerin yanı sıra medya ve sanat dünyasının ünlü ve önemli isimleri de gecede boy gösterdi. Gecede; Birce Akalay, Burak Sergen, Olgun Toker, Cihat Süvarioğlu, Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları, Mezarlık oyuncuları, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner, Cemal Can Canseven, Hakan Akkaya, Hakan Peker, Gülşah Saraçoğlu, Uğurkan Erez, Gökhan Çınar gibi birçok ünlü isim, farklı dallarda ödüller aldı.

Hem Türkiye’de, hem de uluslararası alanda birçok başarıya ulaşmış ünlü isimlerin ödül aldığı gecede Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden Ece Seçkin de şarkıları ve muhteşem sahne performansıyla davetlilerin keyifli bir gece geçirmelerini sağladı.

Oyunfor, “Yılın E-Ticaret Oyun Platformu” ödülünü aldı

Daima sürdürülebilir başarıyı hedefleyen ve global bir marka olma yolunda ilerleyen, PC ve konsol oyunları, dijital hediye kartları ve mobil oyun e-pin satışlarında lider konumda olan Oyunfor, “Yılın E-Ticaret Oyun Platformu” ödülüne layık görüldü.

Ödülü, sektörde pek çok global markanın Türkiye’deki yetkili satıcısı olan Oyunfor adına Oyunfor Genel Müdürü Mehmet Dumanoğlu aldı. Ödül konuşmasında Oyunfor’un başarısından bahseden Dumanoğlu, “Bu ödülü kazanmamıza katkı sağlayan tüm çalışma arkadaşlarıma, iş ortaklarımıza ve bizi her platformda destekleyen milyonlarca Oyunfor kullanıcısına teşekkür ediyorum.” dedi.

Category:

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir