Kristal Elma ödülleri – ALFA Awards ödülleri

Teknosa Kristal Elma, ALFA ve The Hammers’tan 10 ödülle döndü. Alışveriş yolculuğunun her adımında müşterilerine daha iyi bir deneyim sunmak için pek çok yeniliği hayata geçiren Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, Kristal Elma, ALFA ve The Hammers ödüllerinden toplam 10 ödül kazandı.

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, dijitalleşme ve müşteri odaklılık konusunda attığı öncü adımlar sonucu kazandığı ödüllerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Teknosa, yaratıcılığı ödüllendiren Kristal Elma, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seremonisi The Hammers ve en iyi müşteri deneyimini tasarlayan markaları ödüllendiren ALFA Awards’ta toplamda 10 ödüle layık görüldü.

ALFA Awards’ta altın ödülü kucakladı

Teknosa, ALFA Awards 2022’de, “Elektromarket” kategorisinde yılın “Customer Brand” markası olarak altın ödülün sahibi oldu. Şirketlerin pazarlama ve pazarlamayı kapsayan tüm alt bölümlerindeki ekip başarısını ölçümleyen The Hammers Awards’ta ise 6 kategoride ödül kazanan Teknosa, “En İyi Search Marketing”, “Yılın Dijital Dönüşüm Ekibi”, “En İyi Data Odaklı Pazarlama Takımı”, “Perakende Sektöründe En İyi Pazarlama Takımı”, “En İyi Sadakat Programı Takımı” kategorilerinde gümüş, “En iyi Müşteri Deneyimi Takımı” kategorisinde bronz ödülün sahibi oldu. Teknosa, Kristal Elma Ödülleri’nde “Film-TV & Sinema, Elektronik, Beyaz ve Dayanıklı Eşya”, “Sektörel”, “Online Film & Elektronik, Beyaz ve Dayanıklı Eşya” olmak üzere 3 kategoride birden bronz ödüle hak kazandı.

Category:

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir