The Hammers Awards ödülleri hopi’ye

HOPİ’YE 6 ÖDÜL BİRDEN, Türkiye’nin alışveriş uygulaması Hopi, ‘Yedinci Yaşımı Birlikte Kutlayalım mı?’ kampanyası ile The Hammers Awards’ta 5, Kristal Elma’da ise 1 adet olmak üzere toplam 6 ödülün sahibi oldu. 

Yeni yaşını kullanıcıları ile kutlamak isteyen Hopi, kampanya kapsamında 13 milyon kullanıcısı için her biri ‘eşsiz’ dilimlerden oluşan ve NFT mantığı ile hazırlanan dev bir pasta tasarladı. Uygulamaya girerek kişiye özel tasarlanan pasta dilimini kazanan kullanıcılar, ardından bu dilimle birlikte 60’tan fazla markadan dilediğini seçerek Paracık ve indirim kazanma fırsatı yakaladılar. 

En İyi Pazarlama Takımı Hopi’de!

Hopi, Pazarlamasyon tarafından bu sene üçüncüsü düzenlenen ve Türkiye’de pazarlama ekiplerini ödüllendiren tek organizasyon olan The Hammers Awards’ta başvurduğu tüm kategorilerden ödülle döndü. Şirket; “En iyi Mobil Pazarlama Takımı” ve “Bilişim ve Teknoloji sektöründe En İyi Pazarlama Takımı” kategorisinde altın, “En iyi NFT Takımı”, “Dijital Platformlarda En İyi Pazarlama Takımı ve “E-Ticaret Sektöründe En İyi Pazarlama Takımı” kategorilerinde de gümüş ödüller kazandı. Hopi, Kristal Elma’da ise Medya Kampanyaları – Hizmet Kategorisi’nde gümüş ödülün sahibi olarak geceyi toplam 6 ödülle kapadı. 

Hopi Hakkında:

Dünyada ve Türkiye’de bir ilk olan Hopi, 2015 yılında Boyner Grup’un “koşulsuz müşteri mutluluğu” yaklaşımı, perakendedeki deneyimi ve sahip olduğu müşteri iç görüsünün mobil teknoloji ile birleşiminden doğmuştur. “Paracık” isimli ödül sistemiyle kullanıcılarına üye markalardan yaptıkları alışverişlerde kazanılan Paracıkların katlanarak harcama özelliği ile öne çıkmaktadır. 14 milyon üyesi ve giyimden teknolojiye, seyahatten gıdaya birçok farklı sektörden 300’den fazla markası ile Hopi; doğru müşteriye doğru zamanda doğru kampanyayı sunmakta ve üye markalara trafik, yeni müşteri, sepet ortalaması, ciro ve ikinci alışveriş artışı getirmektedir. Büyük veri ve CRM alt yapısıyla kullanıcılarının alışveriş davranışlarını 360 derece tanıyan ve bu özelliği ile rakiplerinden tamamen ayrışan Hopi, sürekli akıllanan teknolojisi gereği müşterilerin tercihlerini, beklentilerini ve yaşam tarzlarını anlayıp onlara kişiselleştirilmiş kampanya ve teklifler sunmaktadır. Hopi, kendi alanında yarattığı liderlik vizyonundan aldığı güçle; Hopishop ve Hopipay atılımları aracılığıyla yapay zekanın açtığı yolda şekillenen bir yaşam asistanı olma hedefine adım adım yaklaşıyor.

Category:

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir