Bitfinex Piyasadaki Gelişmelere Karşı Dirençli!

Bitfinex Piyasadaki Gelişmelere Karşı Dirençli! Şeffaflık Taahhüt Ediyor ve Rezerv Kanıtı Sunuyor.

Son teknoloji ürünü dijital token ticareti platformu Bitfinex, piyasadaki son gelişmelerden etkilenmediğini duyurdu. Alım satım işlemleri likit, istikrarlı ve güçlü olmaya devam ediyor. FTX’e veya FTT takas tokenına maruz kalmadı. Bitfinex geçtiğimiz hafta boyunca işlem hacimlerinde bir artışa tanıklık etti ve siparişlerini, para yatırma ve çekme işlemlerini normal şekilde gerçekleştirdi.

Bitfinex, kendisini borsa işlemlerinin sağlığı konusunda şeffaflık sağlamaya adamış durumda olup, 4yıl önce, borsa çapındaki rezerv kanıtını göstermek amacıyla Antani adlı kurum içi bir açık kaynak kütüphanesi (bitfinexcom/antani) ve bunun web-ui uygulaması (github.com/bitfinexcom/ballot) üzerinde çalışmaya başladı. Antani, kripto borsalarına yönelik ödeme gücü ve zincir dışı oylamayı verimli bir şekilde ispatlamaya yönelik bir #nodejs kütüphanesi olma özelliği taşıyor.

Bitfinex, rezervlerin periyodik olarak kanıtlanmasını sağlamak amacıyla Ballot çözümünü geliştirmeye ve uygulamaya devam etmeyi taahhüt ediyor.

Bitfinex Hakkında

2012 yılında kurulan Bitfinex, dijital para tüccarları ve küresel likidite sağlayıcıları için son teknoloji hizmetler sunan bir dijital varlık ticareti platformudur. Bitfinex, gelişmiş ticari işlem özellikleri ve grafik araçlarına ek olarak, eşler arası finansmana, bir OTC piyasasına ve çok çeşitli dijital varlıklar için finanse edilmiş ticari işlemlere erişim sağlamaktadır. Bitfinex’in stratejisi, dünyanın dört bir yanındaki profesyonel tüccarlar ve likidite sağlayıcıları için benzersiz bir destek, araçlar ve yenilik sağlamaya odaklanmaktadır.

Category:

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir