Züber’e NielsenIQ BASES Türkiye’den Ödül

Züber Lokma, NielsenIQ BASES Türkiye Çığır Açan Ödülünü Kazandı Züber’e NielsenIQ BASES Türkiye’den Ödül  


 Sağlıklı ve lezzetli atıştırmalıklarıyla kısa sürede beğeni kazanan Züber, NielsenIQ BASES Çığır Açan İnovasyonlar 2022’de sevilen ürünü Lokma ile “Sağlıklı Atıştırmalık”kategorisinde ödüle layık görüldü. 

 Markaların inovasyonlarıyla birlikte bu inovasyonların hangi pazar dinamiklerine ve tüketim tercihlerine yanıt vererek başarıya ulaştığını görünür kılmayı amaçlayan NielsenIQ BASES “Çığır Açan İnovasyonlar 2022” listesini açıkladı.

On yılı aşkın süredir yayınlanan listede; yeni nesil atıştırmalık markası Züber, Lokma ürünü ile sağlıklı atıştırmalık kategorisinde ödül almaya hak kazanarak Ar-Ge ve inovasyondaki gücünün bir kez daha altını çizdi.

Daha sağlıklı ve mutlu bir geleceğe katkıda bulunma vizyonuyla faaliyetlerine 2017 yılında başlayan Alterna Gıda’nın, doğal ve besleyici birleşenlerden oluşan yeni nesil atıştırmalık markası Züber, kısa sürede hem kendine özen gösterenlerin hem de lezzetten ödün vermek istemeyenlerin vazgeçemedikleri marka haline geldi.

Kakao çekirdekli, orman meyveli, hindistan cevizi kaplı, limonlu, antep fıstığı kaplı ve fındık kaplı çeşitleri bulunan Züber Lokma; ilave şeker, koruyucu, tatlandırıcı, gluten ve katkı malzemesi de içermiyor.

Züber Hakkında

Türkiye’nin lider sağlıklı atıştırmalık markası olan Züber, 2017 yılında İstanbul’da kuruldu. Yüksek kalite ve üstün hizmet anlayışıyla ve “daha iyi gıda, daha iyi gelecek” misyonuyla çıktığı yolculukta, Züber markasını tüketicileriyle buluşturdu.

Özenle seçtiği taze ve yüksek kaliteli hammaddeleri, uluslararası hijyen ve kalite standartlarına uygun üretim tesislerinde, üstün hizmet anlayışı ve sosyal sorumluluk bilinciyle yaratıcı, sağlıklı, lezzetli ve ödüllü reçetelere dönüştürdü.

Doğallığından ve lezzetinden ödün vermeden; içi akışkan dolgulu meyve topları, kuruyemiş ve meyve barları, protein atıştırmalıkları, sürülebilir fıstık ezmeleri, fırınlanmış baharatlı cipsleri, kahvaltılık yulaf ezmesi ve granola çeşitleri, çocuklara özel bar ve meyve küpleri gibi her yaştan ve profilden tüketicinin beğenisine sunduğu ürünlerle, atıştırmalıkta sağlık ve lezzet arasında seçim yapmaya gerek kalmadığını herkese kanıtladı.

Dünya standardında en kaliteli ürünleri üretebilmek için gıda sektöründe en yüksek otorite olarak bilinen BRC (British Retail Consortium) denetimlerinden en yüksek derece ile geçerek, “AA Grade” Kalite Sertifikasını aldı. Bu sayede ürettiği her lezzetin doğallığını ve kalitesini de uluslararası seviyede belgeledi.

Sağlıklı atıştırmalık kategorisinin lider markası Züber, birçok yeniliğe imza atmaya, hem lezzetli hem sağlıklı ürünleri ile daha sağlıklı ve mutlu bir geleceğe katkıda bulunmaya, her yıl 10’dan fazla yeni ürünle tüketicilerini buluşturmaya devam ediyor.

ödül törenleri

Category:

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir